Jaké nosíte spodní prádlo?

Jaké nosíte spodní prádlo?

Každá žena má svůj oblíbený typ spodního prádla. I pánové určitě zaregistrovali, že pod pojmem kalhotky se skrývá celá řada dalších pojmů, jako jsou tanga nebo brazilky. Kalhotky ale volíme nejen podle naší oblíbenosti, ale občas musíme volit prádlo podle svrchního oblečení, třeba tanga jsoiun jedinou možností pod úzké kalhoty nebo průsvitnější sukně.

V poslední době přibyly jedny kalhotky, které ještě všechny ženy neznají, jsou to menstruační kalhotky a jejich určení je asi všem jasné. Ano, mají ženám nahradit běžné hygienické pomůcky, které používají, když mají své dny. Menstruační kalhotky levně můžete koupit od firmy Myfemini a můžete si zde vybrat z několika typů a velikostí.

kalhotky

Menstruační kalhotky ve vás možná budou zprvu vzbuzovat nedůvěru, ale to lehce překonáte, když je vyzkoušíte a tak brzy zjistíte, že jsou bezpečné a pak už nebudete chtít jinak. Spodní prádlo má svou hygienickou funkci, ale ženy dobře ví, že spodním prádlem se dá hodně věcí partnerovi naznačit. Svůdné spodní prádlo nenechá chladným žádného muže a často je mnohem lepším afrodisiakem než veškeré doplňky, které vám nabízí reklamy v televizi.

Menstruační kalhotky jsou způsob, jak se cítit komfortně během oněch nepříjemných dnů, kterých žena za svůj život prožije stovky. Proč si je neulehčit kalhotkami, do kterých už není potřeba dávat neforemné vložky nebo se trápit s tampóny. Kalhotky se přeperou a jsou opět připravené k použití. Bez nutností každoměsíční návštěvy drogerie.

kalhotky

Nosíte rády kalhotky klasického střihu nebo s nohavičkami, tanga nebo vykrojené brazilky nebo využíváte stahovací kalhotky pro vytvarování postavy? Docela možná máte doma všechny druhy a každé ráno se rozhodujete podle dalšího oblečení, které si oblečete. Anebo jste někdy tak odvážná, že si neberete žádné kalhotky? Nikde není řečeno, že je nosit musíte.