Načítání webové stránky

Načítání webové stránky


Já si ještě vzpomínám na svůj úplně první počítač. Bylo mi myslím třináct let a dostala jsem opravdu takový starý a velký počítač. Moji rodiče říkali, že tenhle počítač, který jsem dostala jako náctiletá, tak byl prý vyřazený z jejich veliké firmy. Tu firmu vlastně nevlastnili mí rodiče samozřejmě, ale vlastně ji někdo úplně jiný. A oni tam zrovna vyřazovali počítače, takové ty úplně nejstarší, a hlavně samozřejmě nejvíce nejpomalejší. Firma obnovovala počítače. A tak, aby mi rodiče udělali radost, tak mi také pořídili jeden starý počítač. A proč by taky ne? Když to bylo všechno zadarmo.

Bez počítače to někdy opravdu nejde.

Když jsem ho dostala, byla jsem opravdu v sedmém nebi. Nikdy bych netušila, že ve dvanácti nebo ve třinácti letech dostanu nějaký počítač, i když byl opravdu starý a oťukaný a moc se mi vzhledově nelíbil, byla jsem za něj velice ráda. Chtěla jsem také poznat svět počítačů anebo jak to s počítačem všechno funguje. Když jsem potom najížděla na různé webové stránky, tak jsem byla docela překvapená. Někdy jsem ale z webových stránek byla docela také dost naštvaná. A to hlavně kvůli tomu, že to všechno strašně dlouho trvalo. Třeba jedna stránka se načítala dvacet vteřin anebo jednu minutu.

Možnosti počítače jsou nekonečné.

Řeknu vám, že u toho mi vždycky docházely nervy, řekla jsem si, že na počítači můžu být maximálně tak deset nebo patnáct minut, protože jinak bych se asi zbláznila z toho, jak bych musela dlouho čekat. A právě na různých webových stránkách jsem se také dozvěděla různé informace, že lidé se na počítači nejenom také vzdělávají, ale že tam pracují a také se baví. Byly tam sice samozřejmě v té době ještě úplně hodně omezené hry, ale v dnešní době už si můžete hrát na počítači takové hry, které si vyhledáte různě na webu anebo na jiné sociální síti. A co především na počítači děláte vy? Také tam hrajete různé hry anebo tam studujete, či tam máte práci na home office?