Nový design

Nový design

Myslím si, že je opravdu hodně lidí, kteří by chtěli mít doma něco, co nemá jenom tak někdo. A tím mám na mysli například bytový designer anebo bytový architekt. Měli jste někdo z bytového architekta nebo designéra? Pokud ne a chtěli byste ho, tak se můžete podívat na webové stránky bydesign.cz, kde se dozvíte opravdu plno informaci o tom, jak na bytového pražského designéra. A já jsem si vždycky vybrala pražského bytového designéra, protože se mi opravdu nejvíce líbil a osvědčil se mi, protože moje kamarádka tohoto bytového designéra taky měla a sama mi řekla, že lépe si vybrat nemohla.

Mám ráda minimalismus.

A protože i kamarádce tohle opravdu hodně vyhovovalo, takže jsem si řekla, že když kamarádka už má na něho skvělé recenze a opravdu jí hodně vyhovoval, tak nebude od věci, když si ho zkusím také pronajmout. A věřte mi nebo ne, ale s bytovým designérem z Prahy jsem byla opravdu moc spokojená. A potřebovala jsem už nějak navrhnout novou kuchyň a také obývací pokoj, protože už mě nebavilo žít v těch stejných místnostech. Také mě potěšil fakt, že i můj přítel řekl, že má stejný názor jako já, takže jsme se oba dva dohodli na tom, že si objednáme bytového Pražského designéra, přesně takového, kterého doporučila naše společná kamarádka.

Mám ráda zajímavý design.

Takže mě to těší. Navíc jsme také s přítelem byli překvapení, že bytový architekt Praha bydesign.cz také nestálo moc peněz. Protože si vzpomínám, jak moje máma nám stále dokola opakovala, že bytový designer bude opravdu hodně drahý a to hlavně, když je bytový designer z Prahy. Jenomže já jsem stále mamince opakovala, že to nemusí být tak všechno strašné, jak se na první pohled zdá. A na konec moje maminka uznala, že nemusí mít všechno drahé a je sama ráda, že konečně už máme to, po čem jsme oba dva toužili. A pokud vás nebaví váš starý interiér, tak je na řadě ho změnit.