Secondhand není ponižující nakupování

Secondhand není ponižující nakupování


Když jste student vysoké školy a navíc třeba studujete i mimo své bydliště, takže si platíte koleje nebo podnájem, je studium poměrně drahou záležitostí a tak není divu, že musíte přemýšlet o každé koruně, kterou vydáte. Vaše příjmy jsou z velké části závislé na rodičích, a přivydělat si můžete pouze brigádami, pokud nemáte tak náročné studium, že na brigády nemáte čas ani energii a tak si brigády můžete dovolit pouze o prázdninách. Studovat a vyjít s penězi, to je velká škola života. A navíc je to v době, kdy vám je kolem dvaceti let a chcete se líbit.

oblečení

Ano, mluvíme o studentkách, o slečnách, které chtějí mít plné šatníky pěkných kousků, ale nemohou si dovolit nákupy ve značkových obchodech, někdy ani v běžných obchodních centrech. Možná se vám to bude zdát ponižující, ale milé slečny, zkusily jste obejít pár bazarů, pár secondhandů a kouknout se na jejich nabídku? Budete překvapené, co za kousky tam můžete objevit. Že se stydíte chodit po bazarech? A víte že existují i internetové bazary, kde vás nikdo nebude vidět? Třeba taková Semoda! Tento internetový bazar nabízí spoustu krásných kousků oblečení i bot, které projdou pečlivou kontrolou a můžete si být jistá, že nekoupíte nic, co byste hned vyhodila do koše, protože by to bylo děravé nebo špinavé.

oblečení

Můžete kouknout na celou nabídku, a určitě vám nějaká sukně https://www.semoda.cz/Sukne-c1_6_3.htm padne do oka. V secondhandu se dá nakoupit levně, ale to rozhodně neznamená, že to musí být obnošené, pozašívané oblečení. Často můžete narazit na téměř nové kousky, které si nějaká žena před vámi oblékla jednou, dvakrát a pak se z nějakého důvodu rozhodne, že jej prodá a pořídí si jiný. Když nemáte příjmy potřebujete nejen šetřit, ale některé věci si musíte i odepřít. Oblečení k nim ale patřit nemusí, pokud se naučíte kupovat úsporně v bazarech a secondhandech.