Stahování hudby z videí na sociálních sítích

Stahování hudby z videí na sociálních sítích

Hudba je skvělá. Většina z nás si nedovede život bez ní představit. Zatímco dřív nebylo vůbec snadné dostat se k hudbě, jelikož byla dostupná pouze na vinylech, kazetách nebo cédéčka, kde si můžete poslechnout jakoukoliv písničku prakticky kdykoliv. Jsou totiž dostupné všude po internetu, a můžete si je přehrát ve většině případů zdarma.

mobil sluchátka

Třeba takové sociální sítě, jako je YouTube. Většina umělců umisťuje své písničky přímo na tuto platformu společně s hudebním videoklipem a dává tak možnost širokému spektru posluchačů, aby si vychutnali jejich píseň. Vědí, že se jim to vyplatí více, než kdyby si za písničku museli lidé platit. Udělají si tak zdarma reklamu čárku a pokud se uživatelům bude písnička líbit, mohou se rozhodnout, že si koupí třeba cédéčko, merch kapely nebo že dokonce se koupí lístky na koncert.

Spousta lidí si předplácí streamovací služby které se týkají hudby, jako je třeba Spotify nebo Apple music. Mají tak k dispozici neomezené množství hudby, po neomezenou https://www.letitroll.cz/novinky/tri-dny-plne-dnb-s-neomezenou-konzumaci-drinku-na-vip-terase-418b025f.html dobu. Pokud však narazíte na nějakou písničku, která je například remixem, nebo spojením dvou písniček, nebo upravená do rychlejší podoby původní verze, takto upravenou hudbu ve většině případů na Spotify nenajdete.

poslech hudby

A přitom nutno říct, že tyto upravené verze písniček, jsou často i lepší než originál. To, že nejsou k dispozici na streamovacích službách, ale neznamená, že nemáte šanci se k nim dostat. Můžete využít různé programy a webové stránky, které vám nabízí možnost, stáhnout si hudbu z nějakého videa, a mít tak danou písničku ve svém zařízení.

Spoustu z nich se zaměřuje na stahování písniček z YouTube videi, ale pokud narazíte na písničku třeba na Facebooku, můžete využít Facebook video download mp3 https://www.stahujvidea.cz/facebook-video-downloader/. Takto si můžete z Facebooku pohodlně stáhnout jakoukoliv písničku, na kterou tam narazíte.