Trápení s erekcí

Trápení s erekcí


Trápí vás erekce? A nevíte, co si počít? Nevěšte hlavu. je pár rad jak zlepšit erekci kamagra-pro.online. Erekci si můžete zlepšit i sám doma a třeba návštěva urologa nebude nutná. To uvidíte, popřípadě sami, jestli se vám zadaří. Ale pamatujte že vždycky je lepší navštívit lékaře než na sobě dělat pokusy. Tohle je jenom pár rad, které by vám mohli teoreticky pomoci. Jako na prvním místě hraje hlavní roly strava. Ta je snad všude, pokud budete mít zdravou a vyváženou stravu tak se můžete vyhnout spousty problémům. Tak že některé potraviny, které jíme nejsou vhodné, a proto nám může vzniknout problém s erekcí.

erekce

Třeba takové hodně slané pokrmy a taky hlavně kořeněná jídla. Nejlepší a nejdůležitější jsou čerstvé suroviny. Nebo taky můžete dát přednost i mořským plodům, i když teda ne každý má rád mořské plody. Dále taky do svého jídelníčku můžete zařadit a podporují erekci jsou například takový losos. Pokud jste milovníky čokolády tak i ta se řadí do potravin na lepší erekci. A mnoho dalších jako je česnek, rajčata, brokolice, para ořechy, cibule, hnědá rýže a spoustu jiných. Zlepšit svoji erekci můžete i tím, že budete mít dostatek pohybu. Jelikož pohyb je pro tělo taky velmi důležitým faktorem.

erekce

Pravidelný pohyb by měl být samozřejmostí, ale ne každý mu holduje. Ale věděli jste, že pohyb před samotným sexem vám může pomoci. Co vám může spíše uškodit je alkohol, kouření a drogy. Takový alkohol zvyšuje krevní tlak a je dosti možné že může poškodit srdeční sval. A tak před sexem je dobré mít čistou hlavu a nepít. To samé kouření, každý ví že cigarety ucpávají tepny, vždyť je to dokonce napsané i na každé krabičce cigaret. Tak že pokud kouříte tak se vám špatně prokrvuje organismus. A kde se nedostane krev, tak nemůžeme čekat ani erekci. A o drogách snad ani psát nemusím. To ví i malé dítě že drogy nejsou vůbec dobré.