3 důvody, proč psaní poznámek na notebooku není nic pro vás

3 důvody, proč psaní poznámek na notebooku není nic pro vás

Notebooky skutečně mají potenciál získat si mnoho jedinců. Nejen, že šetří místo v batohu a vyhnete se tak tahání mnoha těžkých poznámkových bloků, složek a papírů i celkovému nepořádku, který tato směs všeho možného působí, ale také získáte skvělé zařízení pro všechny poznámky na jednom místě. I přes všechny tyto výhody však notebooky mají mnoho nevýhod, které by vám psaní poznámek mohly skutečně zkomplikovat.

Tiskárna Samsung

Píšete pomalu

Pokud notebook chcete skutečně využívat pro psaní poznámek, bude nutné na něm psát rychle, jinak totiž nestihnete napsat to, co potřebujete. Kromě toho, že vám tak budou chybět potřebné podklady se taky v průběhu dostanete pod tlak, který vám už tak pomalé ruce ještě více oslabí. Pro pisatele všemi deseti jsou notebooky ideální volbou – pro pomaleji píšící však nikoliv.

Nemáte tiskárnu

Někteří lidé si stále stojí za tím, že by měli mít potřebné materiály fyzicky v rukou. To je sice pravda, ale pokud nemáte tiskárnu, bude to problém. Nezbývá tedy nic jiného, než se buď poohlédnout třeba po kvalitní tiskárně Samsung https://www.dumtiskaren.cz/, zvyknout si na materiály pouze v elektronické podobě nebo se vrátit zpět k osvědčenému papíru a tužce.

Vzorníky barev

S počítačem si moc nerozumíte

Pokud s počítačem celkové nejste kamarádi, věřte tomu, že psaní poznámek na něm pro vás asi bude problém. Musíte se totiž nejen naučit jej zapnout a vypnout (což sice ovládá prakticky každý), ale samozřejmostí pro vás bude také práce ve vybraném programu určenému k psaní poznámek. A pro úplného neználka počátky práce s textovým editorem nemusí být vždy tak úplně jednoduché. A pak se ještě vyznat v tom, kam jste, co uložili a v jaké podobě – jestli pak ještě zjistíte, že vlastně nikam, možná se o vás bude už pokoušet mrtvice. No není ten papír pro některé z nás přece jen lepší alternativou?