Proč se muži dívají ženám na nohy

Proč se muži dívají ženám na nohy

Ženské nohy přitahují muže mnohdy jako magnet. Zajímavé je, že se nezaměřují pouze na některou jejich část, ale zajímají je komplexně. Když se některého z nich zeptáte, co se mu vlastně na nich líbí, zřejmě vám nebude schopen odpovědět přesně z hlediska anatomie, ale spíše vám potvrdí, že jde o souhru různých křivek. A ty vyniknou v okamžiku, kdy je ženská noha obutá v sexy lodičkách či některých jiných botách na vyšším podpatku. Dokud je chodidlo uzavřeno v obuvi bez podpatku, není to pro muže tak silný erotický stimul.

červené lodičky

Ptáte se, proč zrovna podpatek? Nepřitahuje muže snad ten podpatek samotný?

Někdy ano, někdy ne, záleží, z jakého úhlu se na to zaměříte:

Zvednutý nárt prodlužuje lýtko a dá vyniknout podélné klenbě chodidla – dokud žena chodí v plochých papučích, muže to nevzrušuje, ale jakmile oblékne sandál s podpatkem, kde vynikne zvednutý nárt, je to erotický stimul, jako hrom. Muže nesmírně vzrušuje pohled na výraznou klenbu chodidla, a té dá nejlépe vyniknout právě podpatek.

Pata je odrazem pohlavních orgánů – že se muži při prohlížení ženských nohou zaměřují právě na paty, není náhodné, protože každý zkušený terapeut, provádějící reflexní masáže chodidel, vám potvrdí, že reflexní body na patách odpovídají zejména konečníku a pohlavním orgánům.

boty na podpatku

Střídejte boty na podpatku s chůzí naboso

Chůze v botách na podpatku je velmi prospěšná lýtkovým svalům, které důkladně procvičuje, ale není moc vhodné je tímto způsobem přetěžovat příliš dlouhou dobu, zejména kvůli vzniku křečových žil, proto je rozumné typy obutí střídat. A chcete-li být jako žena pro muže přitažlivá a sexy, noste boty na podpatcích tam, kde jste s muži v kontaktu, a v soukromí choďte častěji zcela naboso, například po barefoot chodníku, anebo si pořiďte přímo barefoot obuv. Vhodné jsou i korkové pantofle s jedním páskem (klasické korkáče), které dobře posilují svaly, udržující v přirozené poloze příčnou i podélnou klenbu chodidla.