Hledáte profesionální péči o svůj vzhled?

Hledáte profesionální péči o svůj vzhled?


Dříve pro muže existovalo jen pár holičství, kde se postupem času nesmělo holit břitvami ale jen žiletkami. Samozřejmě nemohly být poskytovány tak kvalitní služby jako dnes, a proto by byla škoda si občas neužít příjemné chvíle v místě, kde se o vás královsky postarají. Dnes máte možnost navštívit barber Praha https://thecrownbarbershop.cz/ a užít si péči naplno.

Čeká vás tým mladých barberů – mužů i žen, kteří si vás rádi vezmou do parády. Věřte tomu nebo ne, ale rozdíl mezi kadeřnictvím a barber shopem je značný. Zatímco v kadeřnictví vám upraví většinou jen vlasy, v barber shopu vám upraví i vousy. Nejde ale jen o to se nechat rychle ostříhat a jít pryč, ale jde o to si návštěvu maximálně užít. Proto vás čeká mimo jiné i masáž hlavy a tváří, aromaterapie nebo ovonění kolínskou podle vlastního výběru.

barber shop

Je to zážitek
Do běžného kadeřnictví se asi většina mužů příliš netěší, protože není na co. Kadeřnice sice většinou odvedou svou práci dobře, ale zatímco ženy se těší na různé procedury, mužům toho moc nenabídnou. A právě to je v barber shopu jiné. My patříme mezi špičku v oboru a najdete nás na různých pobočkách. Vybrat si můžete pobočku která pro vás bude nejschůdnější.

Náš kompletní ceník najdete na webu, kde si můžete vybrat buď jednotlivé procedury a nebo výhodnější balíčky. Odejít od nás můžete se zcela novým vzhledem, který vám bude opravdu slušet. Jsme tady pro všechny muže, kteří touží nejen po pravidelné péči, ale i pro muže, kteří touží po radikální změně vzhledu. Výsledek naší práce vás jistě potěší a i vaše žena bude mile překvapená.

barber pomůcky

Nejsme kadeřnictví, jsme barber shop
Muži se u nás budou cítit jako v bavlnce. Nabízíme péči, o které se vám dříve ani nesnilo. Využijte možnost odpočinout si a nechat si přitom změnit vzhled. S námi omládnete o mnoho let, a garantujeme vám naprostou spokojenost s výsledkem.