Multifunkční vychytávky dnešní doby, které ocení hlavně zaneprázdněné maminky

Multifunkční vychytávky dnešní doby, které ocení hlavně zaneprázdněné maminky

Asi jste si již zvykli na to, že při návštěvě starších příbuzných musíte častokrát zodpovídat dotazy na přístroje, které oni v životě neviděli a vůbec jim nerozumí. Naše domácnosti jsou takových vychytávek plné. A ono se vlastně není moc čemu divit. V drtivé většině případů šetří velké množství času a pokud jste maminkou na mateřské dovolené, tento čas chcete více než do neustálého obstarávání domácnosti investovat spíše do svého potomka. Maminky starších dětí na tom ale mohou být stejně tak. I starší děti potřebují péči mámy ve velké míře a vám mnohdy nezbude ani trocha času na sebe v důsledku neustálé zaneprázdněnosti.

matka s dcerou

Jenže můžete vy toho svého malého miláčka odmítnout? Ano, můžete. Jenže kolik maminek je schopných toto udělat? Mnoho jich nejspíš nebude. Co ale rozhodně můžete, je si práci doma ulehčit, a to pomocí velkého množství dnes běžně dostupných vychytávek. Děti mají rády dobré jídlo a váš partner jej za něj také jisté pochválí. Pokud ale každý den nestíháte vařit, v kuchyni vám může pomoci multifunkční hrnec, ve kterém se jídlo připravuje samo, jen s vaší občasnou pomocí v podobě vsypání požadovaných surovin. Stejný problém mohou řešit i maminky v rodinách s milovníky sladkých dezertů.

matka s miminkem

Pro ty se ale hlavní posilou a pomocníkem stává kuchyňský robot, který vám pomůže vytvořit těsto mnohem rychleji než vaše vlastní ruce. A rozdíl na chutí prostě nerozeznáte. Pro maminky s malým miminkem může zase velkým pomocníkem kočárek 3v1, ve kterém se vašemu miminku bude na procházkách městem krásně odpočívat. Stejně tak jsou nejen miminka velkými čuníky a při svých hrách dokáží čisté oblečení změnit k nepoznání. Pro tyto případy se vám možná bude hodit pračka a sušička v jednom, která se postará o to, aby oblečení bylo čisté a voňavé, ale zároveň suché. No řekněte, není někdy dobře si život ulehčit a jen si užívat hezky stráveného času s rodinou?