Vyčistíme i váš pozemek

Vyčistíme i váš pozemek

Bydlíte ve vysněném domě se zahradou a máte spoustu práce? Nestíháte udržovat zahradu v takovém stavu, v jakém byste ji chtěli? Je škoda mít v okolí domu neudržovanou zahradu, která by si zasloužila více péče. Pokud nestíháte nebo nezvládáte sekat zahradu, je dobré se s někým domluvit, kdo by vám se sekáním pomohl. A jestli není v okolí nikdo, kdo by vám byl ochotný zahrada čas od času posekat, můžete se obrátit na profesionální firmu.

sekání traktorem

Udržovat pozemek je těžká práce, která vyžaduje hodiny a hodiny práce od jara do podzimu. Nejde jen o sekání trávy, ale hlavně o likvidaci plevele a dalších věcí, které v zahradě nechcete. A nejde jen o zahrady, ale o veškeré pozemky. Všechny pozemky je potřeba udržovat a to nejen z estetického hlediska, ale především z toho funkčního. Na zanedbaném pozemku si nic nevypěstujete a ještě zaděláte na potíže majitelům okolních pozemků. Plevel a náletové dřeviny se velmi rychle šíří i do okolí, a proto obce a města regulují údržbu pozemků vyhláškami pod rizikem pokuty.

sekačka na trávu

Máte to daleko?
Není výjimkou že řada lidí má pozemky i daleko od svých bydlišť. Zpravidla jde o chaty nebo o louky a stavební parcely. A pokud budete na své parcele třeba chtít stavět, budete ho muset nejprve připravit ke stavbě. Jednou z prací může být i likvidace náletů Seceni-mulcovani,
která je velmi náročná a v některých případech i velmi těžko proveditelná. Zlikvidovat náletové dřeviny je těžký úkol, ke kterému je často potřeba i vybavení. Nestačí jen sekery, ale musí se vzít třeba i traktor a mulčovač. Spousta pozemků je zanedbaná a je potřeba jim vrátit jejich podobu. V případě že budete potřebovat pomoct s takovými pracemi, obraťte se třeba na specializovanou firmu, která vám pomůže zbavit se nepotřebných dřevin a trávy rychle a bez práce. Každá taková firma vám spočítá cenu na základě prohlídky pozemku.