Náš bazén

Náš bazén

Je opravdu horké počasí a já jsem ráda, že jsme si s přítelem na zahradu pořídili opravdu nádherný bazén. My máme příjemný bazén, i když to není ten malý nafukovací bazének, který je spíše vhodný pro děti. A opravdu máme skvělý veliký bazén, se kterým jsme oba dva spokojení. Máme ho úplně nový, ale ještě jsme vůbec nesložili, protože moje kamarádka mi řekla, že pod tento bazén budeme potřebovat také bazénovou fólii. A abych se přiznala, tak o tom neslyšela úplně poprvé. Na co bych měla mít bazénovou fólii? Řekla jsem si, že se raději podívám na webové stránky chlorito.cz, které mi doporučila moje kamarádka.

Kdo má bazén?

A ona měla vážně pravdu. Opravdu se vyplatí, když máte fólii pod bazénem a také je prima, když si pořídíte fólii na bazén. A fólie pod bazén vám opravdu krásně vyrovná povrch, takže nebudete mít potom takové ty hrudky na dně bazénu, nebo různé kamínky, které potom opravdu vadí, když potom šlapete na dni bazénu. A potom je tady také fólie, která se dává na bazén, když už tam máte vodu. A víte, na co je dobrá fólie nebo plachta na bazén? Samozřejmě, že taková fólie na bazén vám opravdu zamezí tomu, aby vám třeba například přes noc něco vlezlo do bazénu.

Bazény jsou skvělé.

A tím myslím například potkana nebo myš anebo kočka. Je opravdu totiž velice nepříjemné, když ráno vstanete a chcete se vykoupat v bazénu a plave vám tam chcípla myš. Vím, o čem mluvím, protože tohle se mi stalo u kamarádky, když jsem u ní přespala. A potom, když jsem se chtěla umýt druhý den jít se koupat v bazénu, tak tam plaval mrtvý potkan! Hrůza a děs! Je to opravdu hrozné, takže já sama už bez bazénové fólie nedám ani ránu. A jsem ráda, že ji k bazénu také s přítelem máme. Bazénové folie https://www.chlorito.cz/kryci-plachty jsou opravdu hodně praktické a doporučuji vám ji vážně nevynechat. A tuto bazénovou folii seženete v různé velikosti.