Neplaťte víc

Neplaťte víc


Bydlení je v dnešní době opravdu drahé, ale bydlet se někde musí. Kdo chce bydlet ve vlastním domě, musí se připravit na to, že si bude muset vzít hypotéku na několik milionů korun. Zdražily stavební pozemky, stavby na klíč, materiál a tím i rekonstrukce. Jedinou možností je koupit starší dům, nastěhovat se do něj a z výplat ho opravovat, ale to je velice nepohodlné řešení, které není vhodné pro rodiny s malými dětmi. Co tedy dělat když nechcete bydlet v pronajatém bytě?

mini dům

Nájemní bydlení je vhodné hlavně pro někoho kdo se často stěhuje třeba za prací. Je jednodušší najít si nájemní byt než kupovat a prodávat byt nebo dům. Nájemním bydlením začínají i mladé páry které se začínají osamostatňovat po studiích. Jenže platit za nájem a myslet si že si našetříte i na vlastní bydlení je naivní. Museli byste mít opravdu velice vysoké příjmy. Jednodušší je si vzít hypotéku, ale jestli nechcete splácet bydlení desítky let, může pro vás být řešením mini dům Tymivtiny.cz.

Nevíte co to je?
Je to opravdu malý dům s malou zastavěnou plochou. Na malé ploše se ale rozkládá dostatečně velké bydlení pro celou rodinu. V domě najdete všechno co v normálním domě, jen na menším prostoru. Pokud si neumíte představit jak takový mini domek vypadá, navštivte náš web. Tam se dozvíte všechno podstatné co vás zajímá a co potřebujete vědět. Navíc se můžete podívat na všechny typy domů, které jsou aktuálně k dispozici. Cena domů se pohybuje od 500 tisíc Kč nahoru a ty nejdražší stojí zhruba milion. I když je to dost peněz, pořád to není několik milionů jako za normální dům.

peníze banka

Tiny house, jak se těmto domům říká v zahraničí, k nám přišly právě ze zahraničí. I tam je poslední roky problém sehnat bydlení za dostupnou cenu, a proto stále více lidí bydlí v těchto domcích. Pokud máte pozemek nebo vám rodina umožní si postavit mini domek na zahradě, může to být i vaše bydlení.