Ochrana telefonu

Ochrana telefonu


iPhone je celosvětově jeden z nejpopulárnějších telefonů. Může za to nejen jeho minimalistický design, ale především to co je uvnitř. iOS je neuvěřitelně propracovaný operační systém, který se vyznačuje svou stabilitou a velkou odolností proti útokům od hackerů. Je uzavřený, takže se dovnitř jen tak něco nedostane. Proto ho využívají hlavně majitelé firem, kteří si tímto telefonem chrání svoje citlivá data.

iPhone používají manažeři, advokáti, politici, majitelé firem, ale i úplně obyčejní zaměstnanci. Najdete ho mezi uživateli telefonů všech věkových kategorií, a díky logu nakousnutého jablka je žádaný i u dětí a teenagerů, protože hlavně pro ně je to otázka prestiže. iPhone je drahý telefon, ale i mezi jinými značkami najdete telefony v podobných cenových relacích.

iphone obal

Apple každý rok vydá několik nových modelů. Před pár lety začal vydávat telefony s označením pro, které se vyznačují především lepšími schopnostmi operačního systému a fotoaparátem. K dispozici je i stejný model s označením max, který je velikostně největší iPhone ze všech. Mnoho uživatelů iPhonů si každý rok koupí nový model a ten stávající prodají. Na straně druhé je ale rostoucí počet majitelů starších iPhonů, kteří je používají tak dlouho, jak jen je to možné. Apple podporuje starší zařízení i dlouho poté, co se přestávají prodávat, takže klidně můžete používat i iPhone starý několik let.

iphone kryt

Například iPhone 12 je stále velice oblíbený telefon, protože je starý teprve 4 roky. I když máte takto starý telefon, je vhodné na něm nosit kryt na iphone 12 pro, díky kterému máte větší jistotu, že kdyby vám telefon spadl, tak se nerozbije. Využijte toho a raději si telefon chraňte, pokud se ještě nechystáte kupovat nový. Díky krytu budete mít chráněná záda telefonu, která se snadno poškrábou běžným používáním. Nikdy nezapomínejte na tvrzené sklo.