Pánské módní doplňky

Pánské módní doplňky

Když se řekne módní doplňky, téměř bez zaváhání každý začne vyjmenovávat dámské doplňky. Jsme na ně zvyklí i když je sami nenosíme, takže dokážeme vyjmenovat například sluneční brýle, opasek, šátek, klobouk a samozřejmě kabelku. Doplňky se prodávají téměř všude, najdeme je jak v levném zboží tak mezi luxusními značkami. Která žena si potrpí na módu, ta má jistě skříně plné nejen oblečení, ale i doplňků. Jiná situace je ale u mužů. Zatímco ženy mají na výběr z tisíců kousků, muži mají výběr o něco méně rozmanitý.

hnědá taška

I v mužské módě najdeme klobouky, opasky, kšandy a rukavice, ale co se týče tašek, tam je výběr velmi malý. Muži zpravidla nosí obdobu dámské kabelky či sportovní tašky přes rameno. V mužské módě je daleko těžší sladit kompletní oblečení s taškou, aby celek nepůsobit hloupě. Jednou z cest jsou kožené pánské tašky Brasnarstvitatiana, které jsou vyrobeny z pravé hovězí kůže v mnoha tvarech a velikostech. Další jejich skvělou vlastností je to, že jsou vyráběné ručně.

Vybrat pánskou tašku není snadné. Většina mužů se obléká tak nějak sportovně, a tak by ocenili spíše sportovnější tašku. Kožené tašky se hodí spíše k elegantnějšímu oblečení, vypadají s ním prostě lépe. Vybrat pánskou tašku je poměrně těžký úkol, ale je daleko lepší upravit svůj šatník na míru kvalitní tašce, než neustále kupovat obyčejné látkové taštičky za pár korun ve sportovních potřebách. Takové tašky jsou nejen malé, ale především nepraktické – rozměry nedovolují do nich dát nic víc než telefon, klíče a peněženku, což vždy nestačí.

muž taška

I když to muži neradí slyší, s výběrem tašky by jim měla pomoct partnerka. Muži často nemají pro módu cit, a tak je výsledná kombinace oblečení leckdy nepovedená. Kožená taška při správné péči vydrží desítky let, takže je nakonec levnější. Kdo se nebojí si za kvalitu připlatit, ten si jistě vybere kůži, která je proslulá svou odolností vůči poškození.