Technika a informační technologie

Technika a informační technologie


Informační technologie je něco, o co se lidé zajímají opravdu hodně dlouho. Velice dlouhou dobu se lidé zajímají o technické věci a o další technické novinky. Abych pravdu řekla, tak já se tomu nedivím. Já se zajímám o techniku, a to hlavně z toho důvodu, že technika mě baví, na technice mě něco stále dostává a na technice mě také stále něco vzrušuje. A to hlavně to, jak to funguje. Také jsem si dokonce řekla, že bych mohla opravovat a spravovat notebooky anebo mobilní telefony. Vždycky jsem měla k technice blízko. Už jako malá holka jsem si také moc ráda hrála s autíčky.

A jak vy rozumíte počítačům?

Také jako dítě jsem měla takové dětské věci na opravování. Byly tedy hlavně bratra, což jsem mu vždycky často brávala. Bratr z toho byl velice nešťastný, že mu právě beru jeho hračky. Jenomže, co jsem měla dělat? Nemohla jsem si jednoduše dát říct, moc mě to bavilo. Naštěstí ale rodiče tohle poznali a pak říkali, že nám budou kupovat takhle hračky dohromady. Bratra to také potěšilo, protože alespoň měl kamaráda, který si s ním bude hrát. A bude mít rád technické věci. S bratrem, který byl o dva roky starší než já, tak jsme si velice dobře rozuměli. Také jsme dostávali různé staré stroje anebo rozbité rychlovarné konvice, které jsme jako my mohli opravovat.

Počítače mě moc baví.

Řeknu vám, že to byla opravdu veliká zábava. Informační technologie mě neopustila ani dodnes. Jsem docela odborník na počítače. Můj bratr sice také má rád informační technologii, ale nepropadl tomu tak moc, jako například já. Já jsem vystudovala fakultu, kde jsem se hlavně učila počítači a informatice a informační technologii. Povím vám, že na této fakultě se mi dařilo opravdu dobře. Chtěla jsem potom ještě studovat dále, ale říkala jsem si, že už konečně se chci věnovat práci na plné oprátky. Navíc také jsme s partnerem plánovali rodinu, takže už studia bylo dost. Najdou si práci, skvělé zaměstnání, kde se mi bude líbit a potom se také budu věnovat rodině.