Hra na serveru

Hra na serveru


Kdysi pradávno, v době dřevěném, a tedy i dřevěných počítačů poháněných klikou se hrávalo poněkud jinak, než je tomu nyní. Když pominu, že se po monitoru honilo nejvýše několik kostiček, později však barevných, moc ze hry nebylo. Ostatně, kostičky zůstaly dodnes ve hře Minecraft. Ale dále. Tehdy hrál každý za sebe a pokud už později chtěl hrát kolektiv, musel se dostat k propojeným počítačům. Kabelem. O nějakém hraní přes internet tehdy nebylo ani řeči.

Teprve čas přinesl propojení bez kabelů a tím také hraní na vzdálených serverech, a to už bylo něco jiného. Mohli se spojit lidé, kteří se předtím nikterak neznali a mohli se společně pokusit bojovat proti jiné skupině. Her pro samotáře začalo ubývat. Obrazně, samozřejmě, protože ten herní mód pro jednoho vždy zůstal. Ale pokud hra neměla možnost společného hraní, neprodávala se tak dobře jako ta, která to umožnila. Takže se narodil multiplayer.

hra minecraft

Je pravděpodobné, že jsou na světě prý lidé, kteří nikdy tuto věcičku nezkoušeli. Takových lidí asi hodně nebude, ale prý existují. Nu, je to jejich věc. Autor článku také tuto zkušenost nemá, ale ví, že bez multiplayeru je hra pro některé gamery ztracená. Neuspěje. Proč?

Snad je to tím, že se člověk rád srocuje do různých skupin. Už v pravěku věděl, že patří ke tlupě a bez ní je nic. Je v neustálém nebezpečí, a proto si musí nějakou tu tlupu najít. Sám prostě zahynul.

herní příslušenství

Když jsme se zde bavili o hře Minecraft, serverech a dalších maličkostech, e docela dobře možné že by vás zaujal ToMMaker666. Nelze jen tak lehce posoudit, zda skutečně zaujme, to je věc, na kterou by člověk musel mít spoustu dalších informací, ale za návštěvu, třeba jen krátkou pravděpodobně stojí. Takže klikněte na onen odkaz a asi nejlépe sami posoudíte, zda bude jeho návštěva nějakým přínosem. Pokud ne, tak nemusíte setrvat dlouho. Ale to se nestane.