Stylové zábradlí

Stylové zábradlí


Je to už opravdu hodně dlouho, když jsme se s partnerem domluvili, že budeme dělat takovou menší rekonstrukci, a to u nás v bytě. Bydlíme sice v bytě, ale je v našem vlastnictví, a dokonce je na tom skvělé, že vlastně my jsme měli dva byty, a tak jsme si je spojili. Naštěstí jsme to měli na úřadě povolené, takže potom jsme nad tím řešili to, jak se dostaneme nahoru. Přeci nebudeme mít v našem bydlení dva vchody, takže jeden vchod jsme nadobro uzavřeli a na oba dva jsme si řekli, že si dáme bezpečnostní dveře. Ale jak to potom udělat, když budete chtít jít do druhého patra? Vyřešili jsme to tak, že si budeme nechat dávat schody. Skleněné zábradlí potom byla opravdu jasná volba, protože my s partnerem máme rádi různé vymoženosti a také futuristický vzhled.

Moc se mi líbí skleněné zábradlí.

A právě skleněné zábradlí by mohla být opravdu tou nejlepší volbou. Sice moje maminka mi říkala, že je to třeba bude opatlané a že tam budu vidět otisky prstů, nebo že je to nebezpečné, že se třeba sklo vysype a podobně. Tady se rozhodně bát nemusíte. Všechno je dělané opravdu perfektně a sklo je velice zabezpečené a tvrzené, takže se nemusíte bát, třeba že by vám sklo vypadlo anebo že by skleněné zábradlí bylo opravdu špatné. A mě samotnou uchvátila také cena.

Máte také zábradlí nebo ne?

Sice je to dražší než třeba například plastové zábradlí, ale zase skleněné zábradlí vypadá na oko lépe a je to více designové. Ale líbí se mi to. V poslední době je také skleněné zábradlí opravdu hodně vyhledávané. Pokud se chcete dozvědět více informací o skleněném zábradlí, zkuste se podívat na webové stránky kmdesign.cz, kde jsou zábradlí, a to včetně skleněného zábradlí. Mnoho lidí také chce mít schodiště bez zábradlí. Já tohle ale nedoporučuji a neschvaluji to, protože potom třeba můžete padat a kde se potom chytíte? Myslím si, že zábradlí také může zachránit vaše zdraví anebo dokonce i něčí život. Proto nezapomeňte na zábradlí.