Hry pro všechny

Hry pro všechny

Jaké hry vás nejvíce baví? Když jsem byla malá holka, tak mně samozřejmě nejvíc se bavily takové hračky, se kterými jsem si mohla hrát, jako například s panenkami anebo s dalšími plyšovými hračkami. Také jsem samozřejmě nikdy nepohrdla tím, když jsem dostala nové hračky na písek. A ještě dodnes mám v živé paměti to, kde jsme my jako malé děti měly pískoviště u babičky a dědečka. A babička s dědou bydleli na vesnici a měli opravdu velikánskou zahradu, kde také bylo opravdu spoustu zvířat. Také jsme si tam vždycky na zahradu pouštěly slepice a husy.

Hry člověka zabaví.

To také pro nás byla veliká zábava a my jako malé děti jsme si s těmito zvířaty velice moc rádi hrály. A také se mi líbilo to, že náš dědeček choval opravdu krásné králíky, se kterými jsme si také hrály a pouštěly jsme je na zahradu. Králíci nikdy neutekli, protože byli opravdu hodně ochočení, takže to byla pro všechny opravdu veliká zábava a také potěšení. A když mluvím o tom pískovišti a o hračkách na písek, tak musím říct, že na to opravdu nikdy nezapomenu. Měli jsme to takové krásné bábovičky na písek, že už by se ani nedali nikde sehnat. Je to opravdu veliká rarita a já musím uznat, že když jsem asi před půl rokem pár těchto báboviček našla u babičky na půdě, tak se mi úplně zželelo.

Hry jsou zábavné.

Úplně se mi vybavily všechny ty hry a naše hračky, když byly malé děti. Nyní už je to jiné, protože já už mám také své dvě malé děti a musím uznat, že dnešní hračky jsou úplně jiné. Sice jsou takové lepší a interaktivní, ale předtím byly zase takové krásnější a uměly vyprávět. To se dnes jenom tak nevidí. Jsem ráda, že jsme si jako dítě užila tolik zábavy a tolik her, že dnešní děti to ani znát nemohou. Já jsem hodně taková hravá, že i v dospělosti so moc ráda hraji, jako třeba karty s mou babičkou a také s dědečkem. I dospělí si rádi někdy hrají.